Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

15 вбивств

Рік:
Ор. назва:
15 Killings
Країна:
США
Режисер:
Янніс Дракос
Тривалість:
01:36:57
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Драматичний трилер - це історія, що розповідає про відомого серійного маніяка, який обманом заманював жертв у свою квартиру, а потім душив їх або топив. Джулія Кентл - досвідчений невролог, який протягом багатьох років займалася вивченням захворювань психіки, щоб встановити їхні причини. Тепер учений зайнялася новим захопливим дослідженням. Використовуючи МРТ та інші апарати, вона має намір проаналізувати мозок жахливих злочинців, за плечима яких безліч тяжких злодіянь. Головним піддослідним стає Норріс - вбивця, який жорстоко розправлявся зі своїми жертвами. Він отримав довічне і вже відбув двадцять п'ять років за ґратами. Його зацікавила робота нейробіологині, а тому він погодився на низку тестів. Героїня впевнена, що Норріс - приклад психа, який здійснює вбивства через потрясіння, що сталися в минулому. Однак жінка не підозрювала, що на неї чекає. Те, що вона дізнається про безжалісне чудовисько в результаті дослідження, приводить її у справжній жах. ©Kino4ua 15 вбивств 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?