Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Свіжина / Свіжатинка

Рік:
Ор. назва:
Fresh
Країна:
США
Режисер:
Мімі Кейв
Тривалість:
01:54:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Надзвичайні події розгортаються в житті головної героїні. Вона практично нічим не відрізнялася від оточуючих її людей. Єдине - вона ніяк не могла знайти особисте щастя. Начебто з нею все гаразд: вона приваблива, молода і досягла вражаючих кар'єрних висот. Такі як вона завжди легко знаходять собі супутника життя. Але головна героїня явно не одна з цих щасливиць. Скільки б вона не докладала зусиль - все без толку. Вона відвідувала різні заходи, ходила на побачення з величезною кількістю претендентів і навіть зареєструвалася на сайті знайомств. Але результат з'явився лише тоді, коли вона вже змирилася зі своєю самотністю. Їхня зустріч була випадковою - вони просто зіткнулися в супермаркеті. Фраза за фразою - відбулася розмова. Їм була приємна компанія одне одного, тому вони продовжили спілкування. Неочікувано Ноа та Стів почали відчувати одне до одного дещо більше, ніж просто приязнь. Чоловік пропонує вирушити разом із ним у романтичну подорож, щоб їм ніхто не міг перешкодити розібратися у своїх почуттях. Головна героїня навіть не підозрює, яка справжня суть її чарівного, милого, галантного і доброго Стіва. На неї чекає подорож, з якої вона навряд чи повернеться живою. ©Kino4ua Свіжина / Свіжатинка 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?