Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ініціал «Ді» (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Initial D
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Шин Місава, Масамі Хата, Рей Котакі
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniUnion
Життя старшокласника Такумі Фудзівари не вирізнялося розмаїттям і особливими подіями: вдень - навчання, ввечері - доставка замовлень. Батько головного героя (колишній професійний гонщик) тримає магазин тофу, а Такумі вечорами допомагає йому доставляти замовлення в довколишній готель. Так проходить день за днем: Фудзівара підробляє на бензоколонці, возить на батьківському автомобілі їжу клієнтам. Та як возить! Час доставки обмежений, потрібно встигнути за всіма адресами, тому юному лихачеві доводиться летіти на всіх парах за кермом батьківської тойоти. Одного разу в маленьке містечко приїжджає команда вуличних гонщиків.

Їхня мета - помірятися силами з місцевою бандою стрітрейсерів. Такумі навіть не здогадується, що ця подія назавжди змінить його життя. До того ж, хлопець не підозрює про свою особливість: манера водіння Фудзівари унікальна. Незважаючи на байдужість юнака до автомобілів, він потрапляє в поле зору професійних гонщиків. Тепер центральний персонаж втягнутий у вуличні перегони. Відмовитися не можна, адже на кону честь гонщиків Акіни, а ватажок команди потрапляє в аварію. Такумі змушений погодитися на участь в авантюрі. Незабаром молодий чоловік розуміє, що перегони його єдина пристрасть! Герой з головою поринає у світ швидкості та драйву! Назад дороги немає! ©Kino4ua Ініціал «Ді» (1 Сезон) 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?