Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Бонг часу (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Time Traveling Bong
Країна:
США
Режисер:
Люсія Аньєлло
Тривалість:
1 серія: ~ 22 хв. (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Еники-беники
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Після виявлення косячка, здатного транспортувати через простір і час, кузени Чері (Ілана Глейзер, Різдво) і Джефф (Пол В. Даунс), приймають пригоду, що принесе їх особисто та близько до печерних людей, відьом Салем і багато чого багато іншого. Але що трапиться, коли вони застряють у просторово-часовому континіумі?
Ви маєте знати, що дотепний і дуже смішний серіал із відповідною дією. Хоча більша частина гумору міститься вже в назві, вам сподобається це доросле шоу. Цей трисерійний міні-серіал Comedy Central, виглядає неймовірно тупим. Проте, ця епопея подорожі в часі стоунерів не тільки німа, вона також дуже розумна у своєму змішуванні сучасного соціального коментаря через прокурений серпанок своїх мандрівників у часі. У цьому і полягає геніальність співпраці. ©Kino4ua Бонг часу (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?