Kino4ua.com
HD 720p
R

Таємнича подружка Х (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Nazo no Kanojo X / Mysterious Girlfriend X
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ватанабе Аюму
Тривалість:
1 серія: 24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniTube+VRdub
Про дивну Мікото Урабе давно ходять у школі чутки, адже дівчина поводиться вкрай неадекватно. Часто однокласники вважають за краще обходити стороною дівчину, а також вони не спілкуються з нею. Всі хлопці бояться підійти до симпатичної Мікото, адже якщо вони це зроблять, вона одразу ж може дістати ножиці і порізати залицяльника, який підійшов. Поведінка Урабе надто специфічна, адже на обіді вона спить, а до того ж віддає перевагу гордій самотності. Акіра Цубакі давненько придивляється до незвичайної дівчини. Одного чудового дня він вирішив підійти до неї і зізнатися у своїх почуттях. Дивна школярка спочатку відмовлялася від залицянь напористого хлопця, але прийшов час, коли вона здалася. В одну мить між хлопцями стався обмін слиною і після цього школярі відчули містичне тяжіння. Відтоді хлопці відчувають не тільки переживання один одного, а й можуть бачити спільні сни, а також вони подумки спілкуються між собою. Цубакі не очікував, що між ними буде такий тісний зв'язок і тепер він не має права зробити зайвого кроку, адже про це дізнається Урабе. У непросту ситуацію потрапив самовпевнений юнак, якій мріяв пізнати почуття кохання. ©Kino4ua Таємнича подружка Х (1 Сезон) 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?