Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Нам не до навчання! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai / We Never Learn: BOKUBEN
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Івасакі Йошіакі
Тривалість:
1 серія: 23:45 (цілком серій: 1-13 із 13)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Нещодавно з Юіга Наріюкі сталася біда. Його батько помер і тепер юнак лише згадує важливі слова, сказані батьком перед загибеллю. Слова були про користь для суспільства. "Ніколи не можна сидіти без діла, потрібно завжди намагатися бути ідеальним представником соціуму", стверджував його батько. Зараз хлопчисько навчається в коледжі на третьому курсі. Він намагається бути найприкладнішим учнем серед колективу, отримуючи лише позитивні оцінки. Зараз перед Юіга стоїть важливе завдання: - "Отримати стипендію, і допомогти власній родині". Вони не надто багаті, часом доводиться брати в борг для оплати рахунків.

Ця мета, що стоїть перед головним героєм, цілком здійсненна, але доводиться докласти максимальних зусиль. Фуміно Фурухаші та Різу Огата - це два лідери, і якщо юнак хотів отримати стипендію, то повинен позмагатися з ними. Талановитий учень починає читати багато книжок, відвідувати більше різних гуртків. Він бажає довести оточуючим, що слова батька проникли просто в серце, і дозволили йому перетворитися. Життя сповнене важких моментів, до яких часом складно звикнути. Чи зуміє головний герой здійснити свою мету і стати кращим? ©Kino4ua Нам не до навчання! (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?