Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Віолета Еверґарден (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Violet Evergarden
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішідате Тайчі
Тривалість:
1 серія: 23:42 (цілком серій: 13 + OVA)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Дружина вченого Орланда - талановита письменниця, яка випускає романи. Однак для того, щоб відповідати статусу геніального творця, недостатньо володіти безмежною фантазією, оскільки всі свої думки автор зобов'язаний переносити на папір. Настав момент, коли в будинок професора прийшла справжня трагедія - дружина осліпла, і відповідно втратила можливість займатися письменницькою діяльністю. Тоді її чоловік вирішив створити унікальний винахід, який перевернув усе життя жінки, а потім і інших громадян. Чоловік представив публіці своє дітище під назвою "автозаписувальна лялька". Робот був наділений функцією, за допомогою якої здійснювався автоматичний запис людських слів.

Особливі кіборги незабаром здобули неймовірну популярність у городян, які страждають від труднощів із зором. Певного дня винахідник придбав патент на власне відкриття, і аналогічних лялечок почали випускати не тільки з мирною метою. Вони стали в нагоді навіть у військовій галузі. Одним із таких новоспечених роботів була Вайолет Евергарден. Спочатку вона служила у військах, а відтепер працює в цивільній сфері, періодично згадуючи про бойове минуле. ©Kino4ua Віолета Еверґарден (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.4
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?