Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ігри свідомості

Рік:
Ор. назва:
Minor Premise
Країна:
США
Режисер:
Ф.А. Ерік Шульц
Тривалість:
01:35:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головний герой цього фантастичного фільму - Ітан, молодий нейробіолог, який, як і його батько, вирішив присвятити своє життя науці. Ітан досліджує таємниці людської підсвідомості і мріє зробити відкриття, які перевершать наукові досягнення його батька. Наразі молодий науковець працює над новою технікою проникнення у свідомість, яку можна використовувати для розкриття будь-яких злочинів. Ітан вирішує провести свій перший небезпечний експеримент, і першим піддослідним стає його батько. Експеримент проходить успішно, але його результати змушують головного героя замислитися над тим, ким насправді є його найближчі родичі. ©Kino4ua Ігри свідомості 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?