Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чоловіки на межі

Рік:
Ор. назва:
Una pistola en cada mano / A Gun in Each Hand
Країна:
Іспанія
Режисер:
Сеск Гай
Тривалість:
01:34:53
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіт
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Кілька друзів не бачилися багато років, і ось їхні життєві шляхи знову перетинаються на один день. Багато що в їхньому житті змінилося. Одному довелося розлучитися з дружиною через кота, якого та ненавиділа. Тепер він абсолютно вільний і самотній, але зате улюблене звірятко поруч. Інший сповідається друзям у тому, що він мріяв би повернутися до тієї жінки, якій зраджував, і наважився нагадати їй про себе, на що отримав зухвалу та різку відповідь, яка зачепила його гордість. Третьому не дає спокою невірність його дружини, за якою він став стежити через свою параною. Кожна з історій тільки виглядає схематично і нехитро, на ділі ж це об'ємні історії з крутим поворотом сюжету, які не залишать байдужими любителів сімейних драм і ліричних комедій. ©Kino4ua Чоловіки на межі 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?