Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Літні татусі

Рік:
Ор. назва:
Old Dads
Країна:
США
Режисер:
Білл Барр
Тривалість:
01:44:06
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Джек потрапляє в халепу в школі через те, що запізнився на дві хвилини, щоб забрати свого сина, за що зазнає штрафу і покарання з боку директора, якого він називає словом на букву "С". Щоб продемонструвати каяття, йому доводиться разом зі своїми приятелями, які теж мають дітей у школі, організувати вечірку зі збору коштів і провести благодійний аукціон. Як і в більшості подібних матеріалів у "Старих татах", Джек зображений як принципово порядний хлопець, який щойно на хвилину втратив самовладання, в той час, як усі, хто мав проблеми з його спалахами, є надчутливими та надто гостро реагують; у фільмі також припускається, що надмірне покарання Джека є частиною схеми з отримання безоплатної робочої сили від батьків. Під час планування вечірки Джека і хлопців просять запропонувати тему, яку інші батьки змінюють, щоб найняти повністю трансгендерного офіціанта; хлопці не бачать проблеми називати їх "трансами", і тут вони теж розумні або, принаймні, непогані хлопці. ©Kino4ua Літні татусі 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?