Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Довбуш

Рік:
Ор. назва:
Dovbush
Країна:
Україна
Режисер:
Олесь Санін
Тривалість:
02:03:32
Переклад:
Українська мова Оригінал
Дія історії розгортається на початку вісімнадцятого століття, в період іноземного правління, що кидає темні тіні на гуцулів Карпатських гір. Брати Довбуші перетворюються на "опришків" - гірських злочинців, але їхні шляхи розходяться. Переслідування одного брата спонукається виключно жадібністю, тоді як інший, Олекса, палко бореться за свій народ.

Карпати стають епіцентром повстань, що призводить до використання аристократією військової могутності в спробі перемогти Довбуша і стерти його легендарний статус. Однак Довбуш виявляється майстром ухилень. Зневірені лорди виношують підступний план, націлений на ахіллесову п'яту неприборканого злочинця - його любов до коханої дитинства Марічки.

Виникає питання: хто буде вбивцею, якому буде доручено завдати удару по Опришку, постаті, чия величезна сила і хоробрість надихали покоління через народні казки? Чи вдасться підступній змові лордів знищити цього героя, перш ніж він зможе привести свій народ до свободи? ©Kino4ua Довбуш 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.2
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?