Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Хлопчики-співунці із Каваґое (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kawagoe Boys Sing / Uzawa, Shoutarou
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ацусі Мацумото
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Togarashi / CC
Сюжет розгортається в мальовничому маленькому містечку Кавагое, розташованому на півночі Японії, і крутиться навколо головного персонажа, Кайто, який мріє про музичну кар'єру. Одного чудового дня він дізнається про майбутній конкурс талантів, який має проходити в сусідньому місті, і вирішує, що це ідеальний шанс для його музичних амбіцій. Однак Кайто розуміє, що йому потрібен гурт, щоб змагатися на конкурсі, і він починає збирати своїх друзів. Разом вони починають інтенсивні репетиції, використовуючи свої знання про музику та розвиваючи свої вокальні навички. Дні та ночі вони старанно працюють, щоб приготуватися до великого випробування.

Нарешті, довгоочікуваний день конкурсу настає, і наші друзі виходять на сцену перед суддівським складом і аудиторією. Вони виконують свої пісні з таким ентузіазмом і пристрастю, що весь зал просто в захваті. Незважаючи на жорстку конкуренцію, гурт отримує високі бали і стає переможцем конкурсу. Після завершення конкурсу, їхній успіх не залишається непоміченим. Продюсери з різних музичних компаній починають проявляти інтерес до гурту. ©Kino4ua Хлопчики-співунці із Каваґое (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.9
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?