Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дівчина та її Сторожовий Пес (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ojou to Banken-kun
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Йосіхіро Такамото
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Togarashi
Якщо ти внучка ватажка якудзи, тобі складно заводити друзів, просто гуляти вулицями, бути звичайною. Тебе бояться, не довіряють, намагаються не перечити. Але ж дружні суперечки - важлива частина життя підлітка. Ісаку вирішила, що з неї вистачить особливого ставлення. Дівчина склала особливий план для переходу до старшої школи. Навчальний заклад буде у віддаленому районі, де її ніхто не знає. У новій школі вона запишеться в клуб, заведе подруг, стане однією з натовпу.

Мудрий дід не хоче конфліктувати з онукою, але й не має наміру пускати ситуацію на самоплив. Він розробляє власний план. Юне обдарування клану - красень Кейя Уто теж вступить до цієї школи і доглядатиме за Ісаку. Тепер дівчина сумнівається, що їй вдасться побудувати своє ідеальне шкільне життя. І, як на зло, милий і турботливий Кейя став займати надто багато місця в її голові та серці. ©Kino4ua Дівчина та її Сторожовий Пес (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?