Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Усе й зараз (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Everything Now
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Діонн Едвардс
Тривалість:
1 серія: ~50 хв (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету перебуває юна героїня сімнадцяти років Міа Поланко. Учениця старшої школи так страждала від інтенсивних внутрішніх переживань, що на півріччя потрапила до клініки, де лікарі допомагали дівчині відновлюватися і боротися з розладом харчової поведінки, а простіше кажучи, з виснаженням, викликаним нервовою анорексією. Мія залишила свою школу в Лондоні і віддалилася від усіх подій і друзів, які раніше її оточували і робили світ цікавішим, яскравішим і приємнішим.

Після тривалого, але успішного зцілення Мія знову повернулася до свого класу і тепер їй доведеться надолужити згаяне не тільки в навчанні, а й у стосунках із друзями, адже за час її відсутності сталося так багато подій. Дівчина переживає потрясіння за потрясінням, які знайомі багатьом тінейджерам у її віці. Вона вчиться приймати себе і своє тіло та навіть налаштувати мізки на позитивний лад, а також справлятися з проблемами без шкоди для власного здоров'я. До нового для неї світу Мія ставиться з обережністю і недовірою: одного разу вона вже пустила все на самоплив, і ось до чого її це призвело.

Цілих шість місяців життя пройшли абсолютно даремно, але ж для будь-якого підлітка це так багато! Міа виявляє, що за час її відсутності всі друзі веселилися, ходили на вечірки, закохувалися і жили на повну, тепер дівчині хочеться надолужити згаяний досвід, і вона складає список важливих справ і вірно дотримується кожного пункту. І що далі, то сильніше виникає розуміння, що життя - прекрасне і насичене, в ньому є місце добру і розумінню, кожен пункт бажань не буде останнім - попереду багато незвіданого і непізнаного. ©Kino4ua Усе й зараз (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?