Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Павич (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Peacock
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Фредді Вотерс
Тривалість:
1 серія: ~23:00 (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Головний герой - тридцятирічний чоловік, який працює особистим фітнес-тренером уже 15 років. Він трохи заздрить іншим співробітникам, які перебувають у набагато кращій фізичній формі, ніж він сам, і мріє обійняти адміністративну посаду. В особистому житті в героя все теж не клеїться. Він намагається здаватися романтичним, але у нього останнім часом не виходить справляти потрібне враження на дівчат. Щопонеділка чоловік збирається разом зі своїми друзями в місцевому пабі, де намагається їм довести, що нітрохи не змінився і так само готовий до пригод, як і в минулі часи. ©Kino4ua Павич (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?