Kino4ua.com
480p
R

Буремний Перевал

Рік:
Ор. назва:
Wuthering Heights
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Андреа Арнольд
Тривалість:
02:08:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Англія. Дев'ятнадцяте століття. Часи пуританства і галатних манер. Гіткліфф, норовливий і жорстокий юнак, у серці якого палає багаття ненависті до оточуючих. Він прагне висловити свій гнів, породжуючи осуд у серцях сусідів.
Кетрін, прониклива, але вкрай емоційна дівчинка, якій вдалося в похмурому і норовливому молодику знайти споріднену душу. Вона навіть загорілася до нього почуттями. Але холодні міркування про майбутнє змусили панянку скріпити узи шлюбу з більш стабільною партією. Ображений на весь світ, колишній коханий залишає рідні краї, щоб повернутися за кілька років і помститися всім, включно з благовірною. ©Kino4ua Буремний Перевал 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?