Kino4ua.com
HD 720p
R

Легенда про героїв галактики (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ginga Eiyuu Densetsu: Die Neue These - Kaikou / The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Танака Йошікі
Тривалість:
1 серія: ~ 25:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
У просторах Галактики, у третьому тисячолітті, розгорнулася сутичка між двома могутніми силами: Галактичним Рейхом, керованим абсолютною монархією, і Союзом Вільних Планет, який відстоює принципи республіки. Ось уже 150 років ці зоряні імперії невпинно б'ються одна з одною, волаючи до героїзму і самопожертви в боротьбі за контроль над Галактикою. На тлі палаючих планет і космічних битв виникають імена, що міцно закарбувалися на сторінках історії.

Це герої, чиї подвиги уособлюють волю до змін і прагнення до миру. Ведені своєю рішучістю, вони вступають у сутички, де на кону стоїть не тільки доля окремих світів, а й майбутнє всієї Галактики. У цій безжальній війні не місце боягузтву або коливанням. Зоряні герої стають джерелом натхнення для мільйонів, запалюючи надію на зміну і можливість жити в гармонії. Їхні імена стають символами мужності, доблесті та справедливості. Але великі герої платять високу ціну за свої подвиги. Вони стикаються з втратами, відчувають на собі тягар війни і постійно стикаються з небезпекою ©Kino4ua Легенда про героїв галактики (1 - 4 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?