Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Витівки богів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kamigami no Asobi / Mischief of the Gods
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кавамура Томоюкі
Тривалість:
1 серія: 23:45 (цілком серій: 1-12 із 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | FanVoxUA
Головна героїня аніме Кусанагі Юї жила досить нудним життям. Прогулянки з подружками, шкільні заняття, тренування у фехтуванні. Але одного разу вона виявила меч дивовижної краси. Коли Юї доторкнулася до нього, то опинилася в дивному місці, що нагадує порожню школу. Поки вона оглядалася, поруч із нею матеріалізувався Зевс.
Господар олімпу повідав дівчині, що молоді боги, які мешкають тут, занадто амбітні. Вони не хочуть витрачати свій час на людей, що живуть на землі, коли можна займатися самозамилуванням. Тому він вирішив припинити цей хаос і створив для них спеціальний навчальний заклад, де вони знову навчатимуться азів, які колись знали, але благополучно забули. Якщо молодь не зрозуміє, що боги і люди тісно взаємопов'язані, то на людство чекають великі неприємності, такі, що навіть верховні боги за всього свого бажання не зможуть їм допомогти. Зевс став директором цього закладу. Зараз він стурбований пошуками викладача, який зможе роз'яснити недолугим божествам, що таке любов і яка вона незвичайна. Переглянувши величезну кількість варіантів, Зевс зупинився на Кусанагі. Тепер дівчині належить втлумачити кільком привабливим юнакам, що означає відчувати і любити. На героїню чекають захопливі пригоди, адже характер у божественних створінь далеко не цукор. Вони створюватимуть безліч делікатних ситуацій, з яких Кусанагі необхідно вибиратися з честю. Адже додому вона не зможе повернутися, поки не виконає волю владики. ©Kino4ua Витівки богів (1 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?