Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

З породи вбивць (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Killing Kind
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Чанія Баттон, Зара Хейес
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв. (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету драматичного трилера перебуває молода жінка - успішний адвокат Інгрід Льюїс. Бути незалежним адвокатом у Лондоні - це велика удача. Колись давно її життя складалося чудово, вона працювала на роботі, яка їй подобалася, і жила з людиною, яку кохала і за яку сподівалася коли-небудь вийти заміж. Але 2016 року шляхи Інгрід перетнулися з Джоном Вебстером, молодою людиною зі спотвореним почуттям добра і неправди, психопатом, який прив'язався до Інгрід після справи, в результаті якої його команда захисту виграла в суді. Інгрід була частиною команди. Їхні небезпечні стосунки мало не повністю зруйнували життя Інгрід.


Джон Вебстер став одержимий ідеєю, що Інгрід перетворює своє життя на пекло, руйнує свою впевненість у собі та руйнує свої стосунки. Зрештою, його ув'язнили за непов'язану злочинну діяльність, але Інгрід нещодавно почула, що його хочуть звільнити. Інгрід спробувала відновити своє життя після того, як Джон Вебстер зруйнував його по частинах. Вона неодноразово переїжджала в інший будинок, і вся її поведінка тепер пригнічена. Інгрід більше не хоче, щоб її помічали. Вона обрала квартири, тільки щоб швидко знаходити житло, і робочий одяг, що межував із несмаком, настільки він був простий. Їй більше не подобалося привертати до себе увагу.


Але Інгрід любить свою роботу, і хвилювання в залі суду допомагає їй вставати і виходити щоранку. Одного конкретного дня вона заходить у дамську роздягальню і позичає свою парасольку колезі. Ця проста дія мала розв'язати ланцюг подій, які ледь не довели Інгрід до крайності. Того дня її колега з парасолькою загинув дуже трагічною смертю під колесами вантажівки, і поліція визнала це нещасним випадком. Але Інгрід у це не вірить. Інгрід думає, що це призначалося їй, яка лежить мертвою в морзі, і що смерть її колеги сталася через те, що вона скористалася парасолькою Інгрід. ©Kino4ua З породи вбивць (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?