Kino4ua.com
480p
R

Діти кукурудзи 666: Айзек повернувся / Діти кукурудзи 666: Ісаак повернувся

Рік:
Ор. назва:
Children of the Corn 666: Isaac's Return
Країна:
США
Режисер:
Карі Скоґленд
Тривалість:
01:21:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня завжди мріяла відшукати рідну матір, але її не відпускало навчання в коледжі. Після закінчення навчального закладу молода дівчина вирішує, нарешті, вирушити на пошуки, але єдина відома зачіпка - назва маленького містечка, де її родичку бачили востаннє, і де Ханна народилася.
Прийомні батьки намагалися відрадити дівчинку від небезпечного заняття, але, всупереч їхнім запевненням, Ханна приїжджає в дивне поселення. Місцеві жителі здалися їй не зовсім адекватними, і це м'яко кажучи. Ніхто не міг дати конкретних відповідей і просвітити мандрівницю про долю жінки.
У цей самий час у місті починає відроджуватися місцевий кривавий культ, члени якого поклонялися кукурудзі. На славу свого божества адепти приносили людські жертви, і тепер настав час знову підняти голову і позбавити від земних мук усіх грішників.
Головна героїня стає мимовільною учасницею таємничих подій, фігурантом яких виступає дивний незнайомець, який більшу частину життя провів у комі. Але з появою дівчини Айзек відкриває очі, які довгі роки залишалися закритими. ©Kino4ua Діти кукурудзи 666: Айзек повернувся / Діти кукурудзи 666: Ісаак повернувся 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?