Kino4ua.com
HD 720p
R

Діти кукурудзи 4: Збір урожаю / Діти кукурудзи 4: Жнива

Рік:
Ор. назва:
Children of the Corn IV: The Gathering
Країна:
США
Режисер:
Тривалість:
01:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У представленому фільмі глядач стає свідком того, що у дітей світогляд дуже часто відрізняється від бачення сенсу життя у дорослих. Маленькі герої вирішують відновити жахливий культ кукурудзи, принісши в жертву своїх батьків. З дорослими дітки розправляються з незвичайною жорстокістю, але їхній новий об'єкт поклоніння просить дедалі більше й більше крові.
У картині присутня велика кількість по-справжньому страшних сцен (наскільки страшними їх можна було зробити в середині 90-х років), раптових і кривавих моментів, насичених драмою і трагедією. Варто відзначити й талановиту гру акторів, перлиною серед яких виступає Наомі Воттс. Порадували і насичені ритуальні сцени за участю проповідника Чарлі, який, по суті, є продовжувачем основного релігійного напряму, що слідував за сюжетом, починаючи з першої частини. ©Kino4ua Діти кукурудзи 4: Збір урожаю / Діти кукурудзи 4: Жнива 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?