Kino4ua.com
480p
R

Діти кукурудзи 5: Поля страху

Рік:
Ор. назва:
Children of the Corn V: Fields of Terror
Країна:
США
Режисер:
Ітан Вайлі
Тривалість:
01:22:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У маленьких містечках частенько кояться аморальні та небезпечні справи. Культи, поклоніння, жертвопринесення і подібне не рідкість, на жаль. У фільмі розповідається історія про хлопців, які захочуть зупинити свавілля чоловіка, пов'язане з безневинними дітьми. Події починаються з похорону батька одного з головних героїв. Молоді люди повертаються додому на двох автомобілях, навіть не здогадуючись про швидку смерть. Парочка вирішила проїхати сільською дорогою, щоб зірвати кукурудзи. Машини розділяються, хлопці їдуть різними дорогами і втрачають один одного з поля зору. Унаслідок жорстокого нападу дітей молода пара помирає. Друга машина продовжує шлях, не підозрюючи про небезпеку. На їхню біду відбувається поломка мотора. Вони змушені попрямувати до найближчого міста по допомогу та відпочинок. Це маленький населений пункт, де не знайти хорошого механіка. Доведеться заночувати в порожньому будинку. У місцевому барі хлопці дізнаються, що поруч є невеликий маєток фермера Люка. З чуток він заправляє цілою комуною дітей. Діти поклоняються таємничій істоті. Історія оповита мороком, від якого мурашки по шкірі. Молодший брат однієї з дівчат був учасником культу. Їй захотілося дізнатися всю правду, знайти брата, попросити вибачення і забрати його додому. У цей момент починається кульмінація подій. Друзі вирушають у комуну. Приходу новачків тут не раді. Молоді люди можуть зіпсувати розмірене життя цього поселення. Глава культу вирішує знищити непроханих гостей і замести сліди. Як уникнути розправи психопата і повернутися додому живими? ©Kino4ua Діти кукурудзи 5: Поля страху 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?