Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Велике алібі

Рік:
Ор. назва:
Le grand alibi / The Great Alibi
Країна:
Франція
Режисер:
Паскаль Боніцер
Тривалість:
01:28:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Це історія про кохання, інтригу, зраду і здатність йти на будь-які жертви заради збереження власного секрету. Головний герой фільму, віртуозний музикант Крістіан Діомедес, користується неабияким успіхом у жінок і в суспільстві. Його вродлива дружина Анна, чарівний коханець Віктор і вірний друг Марк - усі вони здаються щасливою частиною його життя. Однак, коли раптово знаходиться мертвим один з його коханців, Крістіан потрапляє під підозру поліції. Зовні бездоганні алібі та приваблива маска обману відкривають приголомшливі таємниці його минулого, які він старанно приховував. Фільм "Велике алібі" несе в собі хвилюючий сюжет із несподіваними поворотами подій. Кожна нова деталь, кожне одкровення приводить глядача до думок, оголюючи складність людської природи. Під красивою зовнішністю Крістіана ховається порочність і пристрасть, за якими вибудовується складна нитка інтриги. ©Kino4ua Велике алібі 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?