Kino4ua.com
HD 720p
R

Кров вікінгів

Рік:
Ор. назва:
Viking Blood
Країна:
Данія
Режисер:
Урі Шварц
Тривалість:
01:28:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Професійний воїн-найманець потрапляє в поселення вікінгів. Там у цей час якраз вирують міжусобні бої між прихильниками старих скандинавських богів та їхнього надійного й перевіреного століттями пантеону і знехтуваними відступниками від релігії предків, які, воюючи найманцями в Англії, набралися там нових релігійних ідей і вподобань і прийняли новомодну на той час релігію - Християнство. А повернувшись у рідні краї вирішили впровадити нові ідеї серед своїх темних одноплемінників. Але ось тільки ті вирішують не здавати свої ідеологічні позиції просто так і вступають у конфлікт із прогресивними ідеологічними течіями зі зброєю в руках. І новоприбулий чужинець взагалі не має жодних переконань, а крім того, він геть розгубив будь-які моральні й моральні орієнтири в процесі здійснення своєї професійної детальності найманого рубаки.

Однак віра в те, що богів немає, це теж свого роду переконання... І герой вирішує поєднати приємне з корисним. Він вирішує підзаробити на розбраті між жителями цього села, а заодно повправлятися в логічних побудовах і довести їм усім, що ніякого бога немає взагалі. ©Kino4ua Кров вікінгів 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?