Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Життя на нашій планеті (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Life on Our Planet
Країна:
США
Режисер:
Стівен Спілберг
Тривалість:
1 серія: ~45 хв.
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Зародження і розвиток життя на Землі - дивовижний епізод, який не має прикладів у Всесвіті. Вважається, що спочатку бактерії з'явилися на дні океану, біля теплих гейзерних джерел, у місцях викиду вуглекислого газу та кисню. Як саме це сталося, не відомо досі, проте, судячи з усього, якимось чином одна клітина "провалилася" в іншу. Згодом здвоєні клітини поділили між собою функції життєдіяльності. Так і виникли перші організми. Однак перед виникненням перших представників розумних істот - людей - з моменту утворення життя минуло ще 4 мільярди років. У цей довгий період історії сталося багато чого - кілька метеоритних бомбардувань, вибуховий розвиток динозаврів, іхтіозаврів та інших істот і їхнє швидке вимирання, еволюція Homo Habilis, австралопітеків та багато іншого. ©Kino4ua Життя на нашій планеті (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb9.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?