Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Одного разу... Моя історія! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Once Upon... My Story!
Країна:
Канада
Режисер:
Френсіс Гелінас
Тривалість:
1 серія: ~ 00:02:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Колись дітям пропонувалося дати волю своїй уяві та розповідати історії своїми словами. Ці чарівні, гумористичні пригоди поєднують у собі реальність і фантазію та занурюють нас у нестримну дитячу уяву.

У цьому проєкті представлені історії, придумані та розказані дітьми їхньою мовою. Коли розповіді закінчені, за них беруться талановиті аніматори, які перетворюють їх на кумедну серію, що дає змогу побачити світ очима дитини. Наприклад, тут будуть літаючі жаби і двоярусне ліжко-корабель. ©Kino4ua Одного разу... Моя історія! (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb0.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?