Kino4ua.com
480p
PG-13

Зламаний ключ

Рік:
Ор. назва:
The Broken Key
Країна:
Італія
Режисер:
Луїс Неро
Тривалість:
02:05:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У недалекому майбутньому, коли папір опиниться в дефіциті, а будь-який друк під забороною, всі інформаційні потоки потраплять під контроль однієї корпорації. Тим часом англійський вчений Артур приїжджає в Турин на пошуки стародавнього папірусу і втягується в розслідування загадкових ритуальних убивств, натхненних сімома смертними гріхами. Винахідливий фантастичний трилер міжнародного виробництва з безліччю загадок, мистецтвознавчих відсилань і нальотом езотерики.

Британському досліднику-археологу Артуру належить зібрати воєдино складну головоломку, від вирішення якої залежить доля людства. Приїхавши до Італії, він починає пошуки втраченого Туринського папірусу, який охороняє таємниче братство. З цим папірусом якось пов'язана серія жорстоких і незрозумілих убивств, які не розкриєш звичайними методами. Докази ведуть Артура стежкою хитромудрих знаків і символів, залишених, зокрема, Данте Аліг'єрі та Ієронімом Босхом. У нього з'являються цінні союзники, які допомагають відкривати нові двері в цьому надприродному лабіринті. Під час розслідування Артур стикається не тільки зі спадщиною далеких століть, а й власним минулим - трагедією дитинства, коли він втратив батька. ©Kino4ua Зламаний ключ 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb2.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?