Kino4ua.com
HD 720p
R

Тінь крокодила (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kagewani
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такашіма Томоя
Тривалість:
1 серія: ~8 хв (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Ponashomu Production
Професор Сосуке Бамба завжди прагнув розгадати найнеймовірніші таємниці нашого світу, і тепер під приціл головного героя потрапляють містичні істоти, яких прозвали монстрами "Кагевані". Багато людей розповідають про те, що по сусідству з нами, звичайними смертними, живуть жахливі чудовиська. Прокрадаючись у ночі, тварюки харчуються жертвами, які нічого не підозрюють, і ніхто не може зрозуміти, звідки вони з'явилися та яку мету переслідують.
Бамба вирушає в небезпечну подорож з метою подарувати родичам відповіді на важливі питання. Але чи під силу такий довгий шлях звичайній людині? Звісно, ніхто не сперечатиметься про те, що цілеспрямованості та віри у власні сили нашому герою не бракує, але чи достатньо цього для опору надприродній силі, що не піддається логічному поясненню?
Глядачам надається можливість поспостерігати за відчайдушними пригодами затятого ентузіаста і шукача правди. На які жертви готовий піти самовідданий дослідник у надії докопатися до істини? ©Kino4ua Тінь крокодила (1 Сезон) 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?