Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Продавці болю

Рік:
Ор. назва:
Pain Hustlers
Країна:
США
Режисер:
Девід Йетс
Тривалість:
02:04:49
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету драматичного фільму опинилася молода жінка Ліза Дрейк, яка була змушена кинути навчання в коледжі, щоб піти на роботу заради кращого життя її маленької доньки. Її прийняли у фармацевтичну компанію, яка вже перебувала на межі банкрутства, але пообіцяли кращу посаду, якщо справи налагодяться. Наполеглива праця і сильний характер допомагає Лізі досягти успіхів і справи компанії пішли вгору. Спочатку жінка не підозрює що саме дало поштовх для різкого прогресу, але пізніше вона опиняється в епіцентрі злочинної змови зі смертельними наслідками.

Щоб не піти з ринку фармацевтична компанія в терміновому порядку розробила новий продукт під назвою "Subsys". Цей спрей пацієнти розпорошували під язик для полегшення болю. Результат знеболювання виявився надефективним, навіть швидшим, ніж внутрішньовенне введення ліків у лікарні. Але інновацією виявився не сам препарат, а спосіб доставки ліків на слизову оболонку рота. Незабаром препарат почав викликати швидке звикання, а в разі відмови і ломку. Тут з'ясувалося, що основною діючою речовиною є фентаніл, який міститься в незаконних вуличних наркотиках і знеболювальних препаратах, що відпускаються за рецептом. ©Kino4ua Продавці болю 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?