Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Уроки хімії (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Lessons in Chemistry
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сара Адіна Сміт, Берт, Берті
Тривалість:
1 серія: ~ 47 хв. (цілком серій: 3/8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал
У центрі подій драматичного міні-серіалу опиняється молода дівчина Елізабет Зотт, яка мріє досягти успіху в колі вчених. Вона працювала хіміком у невеликій і невідомій лабораторії та сподівалася зробити прорив у науці, який поліпшить життя багатьох. Але на дворі стоїть 1950 рік і громадська думка вважає, що місце жінки на кухні. І ось Елізабет опиняється біля розбитого корита: її звільняють з роботи, її чоловік, зникаючи з горизонту, розриває стосунки і як бонус - вона вагітна. Є від чого впасти в зневіру і жодних перспектив.

Але місіс Зотт не з вразливих панянок, вона має розум ученого і розуміє, що якщо займатиметься самокопанням, то нічого доброго з цього не вийде. Так втративши постійне джерело доходу і потрапивши у вкрай незручне становище, Зотт перетворює свою кухню на лабораторію, обладнану мензурками, піпетками і центрифугою, і незабаром вона погоджується на роботу в телевізійному кулінарному шоу "Вечеря о шостій". Власний науковий підхід до питань кулінарії та влучні досліди стають чимось більшим, ніж просто чергові рецепти, і її програму дивляться не тільки жінки-домогосподарки, а й чоловіки.

Елізабет знаходить свій неповторний почерк і манеру ведення програми і її шоу набуває неймовірної популярності. Успіх прийшов звідки не чекали, і вона миттєво стає зіркою шоу з багатомільйонною аудиторією. Зотт уміло вживається в роль, яка їй пасує, розглядаючи приготування рагу чи запіканки як грандіозний експеримент, до якого слід підійти з граничною серйозністю. Її досліди на кухні схожі на чаклунство в лабораторії молекулярної гастрономії, тільки замість старої відьми на екрані царює молода і симпатична жінка. І нехай її амбіції на терені хіміка не склалися, але, тим не менш, вона досягла успіху в іншій сфері діяльності та втерла носа чоловікам, які вижили її з лабораторії. ©Kino4ua Уроки хімії (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?