Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прикрощі замкненої в собі принцеси вампірів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hikikomari Kyuuketsuki no Monmon
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мінамікава Тацума
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Справжня козацька озвучка
Прокинувшись від сну, дівчина-вампір Теракомарі виявила, що призначена командиром! Мало того, корпус, за який вона тепер несе відповідальність, відомий тим, що вбиває своїх начальників! Незважаючи на те, що народилася в престижній вампірській сім'ї, Теракомарі - хікіккоморі, яка не може пити кров і не володіє ні спортивними, ні фізичними здібностями. Вона занадто дрібна для свого віку і не може використовувати магію. Ганьба та й годі. Допомогти невдачливій принцесі викликається її довірена покоївка Віллхейз. Чи зможе Теракомарі стати командиром або безславно провалиться?! ©Kino4ua Прикрощі замкненої в собі принцеси вампірів (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?