Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Кілер на пів ставки

Рік:
Ор. назва:
Les complices
Країна:
Франція, Бельгія
Режисер:
Сесілія Руа
Тривалість:
01:37:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Макс - кілер-профі, який дивиться на фронт робіт у приціл. До своїх жертв він не відчуває жодного співчуття. Адже це тільки робота і нічого особистого. Працює Макс як передовик виробництва. Бос відправляє його на найскладніші завдання, коли мету потрібно усунути "без шуму і пилу" і в найкоротші терміни. Однак навіть у бездоганно налаштованого механізму може статися збій. Що вже говорити про людей. Виконавши чергове завдання, Макс помічає на обличчі свідка краплі крові. І тут відбувається те, чого ні сам головний герой, ні глядач не очікує - кілер втрачає свідомість. Після цього він буквально стає профнепридатним через гемофобію - боязнь крові. Ледве побачить хоч краплю, втрачає свідомість, немов панянка серед портових вантажників. Бос Макса в страшному гніві, адже зриваються домовленості і страждає репутація. Дружина кілера, який стає посміховиськом, теж не в захваті. Вона любить запах новеньких купюр вранці і не хоче змінювати спосіб життя, але чоловік-то тепер безробітний. Заспокоєння для нервової системи кілер-невдаха шукає на дні пляшки. На виручку Максу приходять сусіди. Вони пропонують йому посаду в колл-центрі, адже якраз потрібна розуміюча людина, здатна робити норовливим клієнтам "забійні" пропозиції. Життя не залишає Максу вибору, і він тепер замість пістолета бере в руки телефон. Все найцікавіше тільки починається. ©Kino4ua Кілер на пів ставки 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?