Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Мук (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mouk
Країна:
Франція
Режисер:
Франсуа Нарбу
Тривалість:
1 серія: ~ 00:11:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Original English Оригінал
Веселе ведмежа Мук і кішка на прізвисько Чавапа багато подорожують світом, роз'їжджаючи на велосипедах. Вони побувають у багатьох куточках Земної кулі, навіть там, де на велосипедах неможливо проїхати, і відкривають для себе та глядачів світ, знайомлячись із його мешканцями. Приятелі подолають безкраї степи, спекотні пустелі, побачать береги Мадагаскару і холодні безкраї простори Аляски. Вони відвідають Японію, Сполучені штати Америки, Австралію. Мук і Чавапа, подорожуючи, дізнаються чимало корисного та заводять нових друзів. Де б вони не були, перед Муком і Чавапою відкриваються неймовірні за красою краєвиди - такі спогади неможливо забути. У кожній серії на маленьких глядачів очікують нові історії про головних героїв. Мультиплікаційний французький серіал дуже красивий, з відмінною графікою і сюжетом, пізнавальним для дитячої аудиторії. Всім дітлахам він дуже подобається і вони з нетерпінням очікують показ чергової серії. Кожен з малюків може скласти компанію головним героям і разом з ними пережити дивовижні та незабутні пригоди. ©Kino4ua Мук (1, 2 Сезон) 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?