Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Шалені дівчата

Рік:
Ор. назва:
Sick Girl
Країна:
США
Режисер:
Дженніфер Крам
Тривалість:
01:39:11
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | TS
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня - американка середніх років Рен, яка дуже сумує за минулими часами. П'ятнадцять років тому її життя було зовсім іншим, Рен із чотирма подругами були ураганом на будь-якій тусовці. Час минає, і зібратися разом, як у ті чудові часи, у дівчат більше немає можливості. Одна подруга зайнята кар'єрою, інша сім'єю, третя і зовсім пішла в релігію, а знайти, куди пропала четверта, просто немає можливості. Однак Рен дуже хоче зібрати стару банду знову, щоб влаштувати тусовку століття! І тоді головна героїня йде на невелику брехню, але якщо все розкриється, подруги точно вирвуть їй волосся. ©Kino4ua Шалені дівчата 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?