Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Камілла Клодель, 1915

Рік:
Ор. назва:
Camille Claudel 1915
Країна:
Франція
Режисер:
Брюно Дюмон
Тривалість:
01:34:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У цій кінострічці розповідається інтригуюча історія про французького скульптора, жінку на ім'я Камілла. Останнім часом головну героїню починають відвідувати дивні думки, що лякають її. Камілла впевнена, що у неї, через її талант, багато заздрісників, які постійно її переслідують. Потім вона розуміє, що і її колишній коханець Огюст теж причетний до цієї змови. Сім'я Камілли, впевнена, що їхня родичка втрачає розум і тому відправляють нещасну жінку до психіатричної лікарні. Тут, серед божевільних, серед страху і жаху, головна героїня змушена проживати свої нудні, однотонні дні. Змучена, нещасна жінка хоче лише бути визнаним, відомим скульптором. Каміллі залишається лише чекати і вірити, що приїде її коханий брат Поль, який зможе їй допомогти і обов'язково врятує її, звільнивши з цього просоченого болем місця. Поль - це промінчик світла для Камілли, її останній шанс знайти свободу. Чи зможе брат допомогти своїй сестрі або стане на бік сім'ї? ©Kino4ua Камілла Клодель, 1915 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?