Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Не їж сиру печінку, бо перетворишся на свинку (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Buta no Liver wa Kanetsu Shiro
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Масаюкі Такахасі
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | VRdub
Найчастіше майбутні потраплянці зустрічають свою загибель під колесами вантажівки або вмирають від переробки, а в новій реальності стають хоробрими героями, сильними магами, шукачами пригод або дослідниками підземель. Герою цієї історії, на жаль, не довелося зустрітися з вантажівкою або перепрацювати: він окочурився після того, як скуштував сирої свинячої печінки, і прокинувся в іншому світі не бравим героєм, а справжнісінькою свинею! І прикрашати б зараз пухкенькій свинці з яблуком у роті святковий стіл якогось дворянина, але потраплянця прихистила Джесс Йесма, дівчина, яка може читати його думки.

Попереду на новоявлену парочку чекає маса пригод, а вгодоване тільце на чотирьох ніжках не завадить Свинці насолодитися ними повною мірою! ©Kino4ua Не їж сиру печінку, бо перетворишся на свинку (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?