Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Сестра Смерть

Рік:
Ор. назва:
Hermana Muerte
Країна:
Іспанія
Режисер:
Пако Плаза
Тривалість:
01:30:36
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фільм перенесе глядача в кінець 1940-х років, коли юна послушниця на ім'я Нарциса прибуває до таємничого монастиря, що водночас слугує школою для дівчаток. Вона тут не тільки для духовного керівництва, оскільки приїхала, щоб замінити одну з черниць на посаді вчителя. Влаштовуючись у своїй новій кімнаті, Нарциса натикається на примарну реліквію - посмертний знімок давно померлої дівчини. З цього моменту її життя приймає лякаючий поворот. Головна героїня не може спокійно спати через кошмари, і стає свідком моторошних, незрозумілих подій у священних залах монастиря. Ці примарні явища стирають межу між снами і реальністю, залишаючи Нарцису в стані постійного занепокоєння. Ще більш тривожним є те, що її молоді учні виявляють ознаки глибокого страху і страждання, але, як і раніше, мовчать про джерело свого жаху. Наче в стінах школи вкоренилося щось зловісне... ©Kino4ua Сестра Смерть 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?