Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Капітан Лазерний Яструб. Blood Dragon: Ремікс (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix
Країна:
США, Канада, Франція
Режисер:
Аді Шанкар
Тривалість:
1 серія: ~ 00:23:00 (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
1992-й рік, територія США, альтернативна версія реальності. Унаслідок тривалої громадянської війни в країні встановлюється диктатура, заснована на технічній перевазі великої буржуазії. Усім править корпорація "Еден", здатна наділяти людей суперсилами. Більшу частину населення становлять суперлюди, гібриди, що являють собою контрольований програмно-апаратний продукт, у якому з часом залишається все менше людського. Однак людське у світі все ще є, і воно проявляє себе в періодичних бунтах громадян майбутнього. Одним із повстанців стає генетично прокачаний суперсолдат Дольф Лахерхоук. Разом зі своїм другом Лексом Телфором він кидає системі виклик і починає грабувати банки. Щоправда, незабаром його ловлять і визначають в один із секретних загонів самогубців, які виконують в інтересах буржуазного класу найнебезпечніші завдання. Герой змушений підкорятися, проте вороги дорого заплатять йому за власне нахабство. ©Kino4ua Капітан Лазерний Яструб. Blood Dragon: Ремікс (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?