Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Таємне життя

Рік:
Ор. назва:
Anonymes / Les Secrets / Buried Secrets
Країна:
Туніс, Швайцарія, Франція
Режисер:
Раджа Амарі
Тривалість:
01:28:16
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Людина не може знайти внутрішню свободу, якщо навіть не замислюється над її існуванням і живе за правилами, встановленими кимось. Є думка, що людина може звикнути до всього. Фільм Таємне життя - про жінок, які максимально пристосувалися до незручних обставин, сховалися від світу, зникли з лиця землі. Вони виявилися заручницями своєї внутрішньої несвободи. Але обставини змінилися, чи зможуть самітниці знову пристосуватися до них?

У покинутому будинку на самоті живуть три самітниці: мати, доросла донька і зовсім підліток. Живуть вони дуже тихо й приховано, намагаючись не привертати до себе зайвої уваги. Ховаються вони в кімнатах прислуги занедбаного особняка, вибудувавши свій крихкий світ на основі таємниці, прихованої від усіх. Несподівано до будинку приїжджають нові мешканці - син колишніх власників особняка та його наречена. Жінки намагаються й надалі ховатися, але все таємне стає явним - наречена чоловіка дізнається, що хтось ще мешкає в будинку. Під загрозою опиняється мирне і тихе життя жінок. ©Kino4ua Таємне життя 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?