Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Смійся, вбивце, смійся

Рік:
Ор. назва:
Laugh Killer Laugh
Країна:
США
Режисер:
Камаль Ахмед
Тривалість:
01:37:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Життя головного героя склалося не найкращим чином. Важке дитинство Френка Міллера не минуло безслідно, внаслідок чого він став запеклим злочинцем. Френк працює на дуже впливового мафіозі, і йому наплювати на всі закони і правила. У нього немає друзів, немає сім'ї, і його життя позбавлене будь-якого сенсу, що він і сам прекрасно розуміє. Френк ніколи не сміється, і залишається непохитним навіть у найскладнішій ситуації, за що подільники дали йому прізвисько "Камінь". Але все починає змінюватися кардинальним чином, коли доля зводить героя з дівчиною, завдяки якій він записується в літературну групу. Френк зовсім по-іншому починає дивитися на світ, і навіть починає писати автобіографічну книгу. У ній запеклий бандит розповідає не тільки про свою злочинну діяльність, а й проливає світло на діяльність свого боса. Однак спілкування з новою знайомою і зміни в житті Френка призводять до дуже серйозних наслідків. ©Kino4ua Смійся, вбивце, смійся 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?