Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Конференція

Рік:
Ор. назва:
Konferensen
Країна:
Швеція
Режисер:
Патрик Еклунд
Тривалість:
01:40:16
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Компанія із забудови земель готується розпочати реалізацію великого проекту з будівництва торгового центру в провінційному місті. Перед початком непростого і відповідального робочого процесу менеджерка Інгела вирішує використати слушний момент для згуртування колективу і бронює розкішну базу відпочинку, на якій співробітники компанії проведуть вихідні. Веселе проведення часу в компанії колег, які прагнуть порозумітися в неформальній обстановці, обертається смертельним протистоянням, коли на території бази відпочинку починає орудувати таємничий психопат-маніяк у масці, який використовує різні інструменти для жорстоких убивств присутніх. ©Kino4ua Конференція 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?