Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Замкнена

Рік:
Ор. назва:
Locked In
Країна:
США, Велика Британія, Франція
Режисер:
Нур Ваззі
Тривалість:
01:36:58
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Ліна - це жінка, яка мріяла про те, що в якийсь момент все в її долі розвиватиметься за вельми позитивним для неї сценарієм, але дійсність така, що поступово труднощів стає дедалі більше й більше, і передусім це пов'язано зі свекрухою, жінкою, яка постійно перебуває в якомусь вельми неординарному й неочікуваному становищі, що заслуговує на увагу. З кожним новим днем обстановка в домі тільки нагнітає, проблем стає дедалі більше, і при всьому цьому емоційний бік Ліни тільки нагнітається. У певний момент виходить так, що труднощів стає ще більше, коли вона для того, щоб все змінити вирішує завести інтрижку на стороні. Насправді це все, здавалося б, не повинно було принести якихось істотних проблем, але підсумок такий, що все змінюється, причому за вкрай неординарним сценарієм. Це призводить не тільки до дуже серйозних наслідків, а й до вбивства. З усім цим потрібно якимось чином розбиратися, у що б то не стало. ©Kino4ua Замкнена 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?