Kino4ua.com
HD 720p
CCR

Шум у серці

Рік:
Ор. назва:
Le souffle au cœur / Murmur of the Heart
Країна:
Франція
Режисер:
Луї Маль
Тривалість:
01:58:13
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії фільму відбуваються 1954 року у Франції. У центрі сюжету опиняється чотирнадцятирічний підліток, який страждає від вади серця. Лоран виріс у великій родині і через свої проблеми зі здоров'ям часто піддавався глузуванням з боку однолітків і близьких. Єдиним його другом стала мати, яка завжди і в усьому підтримувала хлопця. Одного разу вони вирушили на гірський курорт, де Лоран вперше відчув симпатію до протилежної статі. Йому дуже сподобалася одна дівчина, але всі залицяння не привели до позитивного результату. Він був дуже пригнічений і засмучений, і Клара вирішила взяти шефство над підлітком навіть у цьому делікатному питанні... ©Kino4ua Шум у серці 1971 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?