Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сховай бабусю у холодильнику

Рік:
Ор. назва:
Put Grandma in the Freezer
Країна:
Італія
Режисер:
Джанкарло Фонтана, Джузеппе Стазі
Тривалість:
01:39:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня - молода жінка Клаудія є власницею маленької майстерні з реставрації предметів мистецтв і ледве зводить кінці з кінцями через безглузду бюрократичну систему. Зарплату своїм кільком співробітникам Клаудія платить з пенсії своєї бабусі. Але в один із днів бабуся пішла в інший світ, а справи Клаудії так і не пішли в гору. Недовго думаючи дівчина вирішує заморозити бабусю в холодильнику, щоб і далі отримувати її пенсію. Однак у справи чарівної красуні втручається співробітник податкової поліції Сімоне, який обожнює свою роботу. ©Kino4ua Сховай бабусю у холодильнику 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?