Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мастема: Відплата

Рік:
Ор. назва:
Mastemah
Країна:
Франція, Бельгія
Режисер:
Дідьє Д. Дарвін
Тривалість:
01:40:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Субтитри
Цей фільм жахів розповідає історію молодої психіатрині Луїзи (Камілль Раза), яка живе і працює у великому місті у Франції. Одного разу під час сеансу гіпнозу терапевта пацієнт трагічно помирає після того, як вона продемонструвала на ньому свої гіпнотичні здібності. Луїза, не в змозі впоратися з цією випадковою смертю і усвідомлюючи, що її кар'єра зараз під загрозою, тікає від свого наставника Де Местра (Тібо Ванденборре) і переїздить у маленьке село під назвою Обрак, де відкриває нову консультацію. Однак її нове житло являє собою моторошний старий будинок, де проживав попередній практикуючий.

Головна героїня оптимістично налаштована почати все заново, і мало-помалу її життя починає налагоджуватися. Вона знайомиться зі своїми нудними пацієнтами, але все змінюється, коли одного разу клініку Луїзи відвідує темний і загадковий пацієнт Тео Лібліс (Олів'є Бартелемі). Спочатку психіатр ставить йому діагноз - шизофренія, проте дуже скоро вона зрозуміє, що Тео одержимий дияволом. Він вривається в будинок Луїзи і наполягає на тому, щоб вона загіпнотизувала його, тому що він не може позбутися жорстоких снів, які переслідують його і навіть переконали його в тому, що він чудовисько.

Тепер Луїза розуміє, що їй через явно небезпечного пацієнта доведеться протистояти власним демонам, бо її життя обертається навколо моменту, за який вона несе лише непряму відповідальність. Терапевт звертається по допомогу до священика (Феодор Аткін), але, як і очікувалося, все стає тільки гірше, і люди навколо неї починають божеволіти або вмирати. Зрештою Луїза з'ясовує, що насправді вона є порталом, через який зло - Мастема - вторгається в людський світ. ©Kino4ua Мастема: Відплата 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?