Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Кремез і команда (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Rubble & Crew
Країна:
Канада
Режисер:
Діанна Бассо, Джої Со
Тривалість:
1 серія: ~ 00:23:00
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Під час зустрічі своєї сім'ї в Бухті пригод, Раббл запрошує до сусіднього міста Бухта Будівельників сестру мера Гудвея, мера Грейтуей, щоб допомогти в будівельних проектах. Побудувавши міст до Бухти Будівельників, Раббл пропонує своїй родині переїхати до Бухти Будівельників, де вони заснували будівельну компанію під назвою Rubble & Crew, що працює на території Bark Yard. Rubble & Crew допомагає розширювати Бухту Будівельників, ремонтуючи будівлі та будуючи нові для різних власників, водночас борючись із конкуруючим будівельником на ім'я Спід Мейстер. ©Kino4ua Кремез і команда (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?