Kino4ua.com
HD 720p
R

Гавр

Рік:
Ор. назва:
Le Havre
Країна:
Фінляндія, Франція, Німеччина
Режисер:
Акі Каурісмякі
Тривалість:
01:33:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Марсель живе в портовому місті Гавр і працює чистильником чобіт. Колись він був письменником, але одного разу зрозумів, що великих успіхів у літературі йому не досягти і перестав писати. Марсель з оптимізмом дивиться на життя, яке протікає в нього на роботі, вдома і в улюбленому шинку. Однак його спокійне життя порушує випадкова зустріч із дитиною-іммігрантом з Африки і важка хвороба дружини. Щось перевертається всередині Марселя, і він знову готовий боротися за те, у що він вірить. Він готовий піти проти державного механізму, безжального до біженців. Він готовий, але чи зможе він перемогти? ©Kino4ua Гавр 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?