Kino4ua.com
480p
R

Я за тобою стежу

Рік:
Ор. назва:
I Am Watching You
Країна:
США
Режисер:
Морін Бхаруча
Тривалість:
01:25:27
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Індиго
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Молода романтична блогерка Нора Ніколс, яка все ще переживає неприємний розрив зі своїм хлопцем, намагається зосередитися і знайти натхнення, не в змозі вирватися з творчої колії, що затягнулася. Під тиском жорсткого дедлайну Нора починає фантазувати про свого інтригуюче спокусливого сусіда - таємничого фотографа Лукаса - лише для того, щоб потрапити у власну фантазію. Що більше Нора дозволяє собі захопитися дедалі пристраснішим коханням, то більше шансів у неї є вчасно завершити свій роман, але Лукас - це більше, ніж здається на перший погляд. Чи справді Нора знає свого звабливого коханця? Чи не затьмарить смерть смачний роман невинної Нори? ©Kino4ua Я за тобою стежу 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?