Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Еддісон (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Addison
Країна:
Канада
Режисер:
Стен Гадзіола
Тривалість:
1 серія: ~ 00:10:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Da Vinci
Семирічна Еддісон постійно перебуває в пошуку цікавої інформації. Разом із друзями допитлива героїня щодня вирушає назустріч пригодам. Її найкращим другом є робот-кіт Алекс. Він чітко знає, що потрібно робити в нестандартних ситуаціях. Однак навіть для запрограмованого інтелекту бувають глухі кути. Разом із Кевіном і Тесс Еддісон і Алекс намагаються знайти відповіді на найскладніші питання. Юні друзі відчувають найбільший інтерес до наукових відкриттів. Діючи в лабораторних умовах, хлопці отримують неймовірні знання, відкриваючи завісу природних явищ. ©Kino4ua Еддісон (1, 2 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?