Kino4ua.com
480p
G

Пригоди Адібу в тілі людини (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Adibou: Aventure dans le corps humain
Країна:
Франція
Режисер:
Жан-Люк Франсуа
Тривалість:
1 серія: ~ 00:05:00, інші серії: ~ 00:19:59
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Плюс-Плюс
На планеті Селеста у Адібу, якому все цікаво, виникають питання про те, як працює його тіло. І це не дивно! Роботок бере його на борт свого космічного корабля, і за допомогою чарівної спіралі вони телепортуються всередину справжнього людського тіла, щоб розгадати його таємниці.

Злякавшись, допитливий маленький Адібу дивується, чому б'ється його серце. Біжучи, Адібу падає і забивається. Коли його рука кровоточить, він дивується, чому пісня червона. Адібу починає тремтіти, хоча надворі спекотно. Так він дізнається, що таке лихоманка. Сьогодні Адібу дивується, як йому вдається триматися на ногах. ©Kino4ua Пригоди Адібу в тілі людини (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb0.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?